9 znamení, že nie je pre vás ten pravý

Ak randíte, pravdepodobne hľadáte niekoho, kto sa vám bude páčiť a kto bude pre vás aj dobrým životným partnerom. Niektoré maličkosti sa dajú ľahko prehliadnuť, ale nebolo by múdre ich úplne ignorovať. Všetci máme nejaké chyby, niektoré sú ale dosť závažné na to, aby sa vždy ospravedlňovali.  Nižšie v článku vám uvádzam zopár zaručených dôkazov, že tento muž najskôr nebude pre vás ten pravý.

Obsah článku

1. Nedokáže akceptovať vašu minulosť

Každý máme svoju minulosť. Ak je ale váš priateľ pohoršený nad skutočnosťou, že v minulosti ste mali iných, asi nebude pre vás ten pravý. Posledná vec po ktorej túžite, je cítiť sa vinná len preto, že ste pred ním mali iný vzťah. Vaša minulosť by nemala byť niečím, na čo sa váš priateľ stále vypytuje alebo ju dokonca zneužíva proti vám. Ak áno, je potrebné to riešiť.

2. V posteli je sebec

Ak je muž, s ktorým randíte sebecký v posteli, mali by ste to okamžite začať riešiť. Musí mu záležať na vašom potešení rovnako ako na jeho vlastnom. Ak budete jeho sebectvo naďalej ospravedlňovať, nebude to viesť k ničomu dobrému.

9 znamení, že nie je pre vás ten pravý
Partnerovi by malo záležať na vašom potešení rovnako ako na jeho vlastnom.

3. Je vulgárny a hrubý

Niektorí ľudia tvrdia, že vulgárnosť na verejnosti je neakceptovateľná, ale tolerovať by sa nemala ani v súkromí. Ak je váš partner surový a v súkromí sa k vám správa nevhodne, treba nad tým pouvažovať. Predovšetkým ak ste mu to už naznačili a on sa stále nezmenil. Ak sa vie ovládať na verejnosti, mal by to zvládnuť aj v súkromí. Muž by vám mal dať zo seba to najlepšie.

4. Vždy vás posudzuje

Mali by ste sa mať rada. Je ale takmer nemožné rešpektovať samú seba, ak vás váš partner neustále hodnotí a kritizuje. Každý deň vám len pripomína, aká ste neschopná a koľko máte nedostatkov. Okrem toho, nikdy nezabúda počítať vaše prešľapy a obviňuje vás za všetko zlé, čo ste kedy spravili. Vám neostáva nič iné, len sa cítiť za všetko previnilo, ako keby ste boli ten najhorší človek na celom svete . Zastavte to! Ste očarujúca, múdra, jednoducho úžasná. A on jednoducho nie je pre vás ten pravý.

5. Nechce sa rozprávať o budúcnosti

Nezáleží na tom ako dlho ste spolu, pár by si mal vždy nájsť čas na diskusiu o spoločnej budúcnosti. Možno je skoro na rozhovor o deťoch, ale o niektorých záležitostiach sa treba porozprávať. Či je to blížiaca sa dovolenka, obyčajný výlet alebo svadba. Vždy sa nájde niečo, čo treba prebrať. Ak sa však téme budúcnosti vyhýba, niečo na tom nesedí.

Malé deti
Viete, či váš partner chce mať v budúcnosti deti?

6. Nie ste pre neho prioritou

Cítite, že nie ste u neho na prvom mieste? Trávi veľa času s priateľmi bez toho, aby vám dal vedieť? Je pre neho dôležitejšia kariéra a finančné ciele ako vaša osoba? Keď trávite čas spoločne s priateľmi, máte pocit, že tam nezapadáte?  Vyzerá to tak, že on si sám užíva s kamarátmi a vy akoby ste ani neboli jeho partnerkou.

7. Nevyjadruje žiadne pocity

Často sa stáva, hoci veľa žien si to nedokáže uvedomiť, že ich partneri nemajú žiadne skutočné emócie. Ak ste spolu už niekoľko mesiacov či rokov a on vám stále neprejavil city, ako dlho ešte chcete čakať? Ak je do vás zaľúbený, dá vám to určite vedieť.  Udržiavanie vzťahu, ktorý nemá perspektívu je strata času a úsilia. Popremýšľajte o tom.

8. Rozčúli sa, keď vyjadríte emócie

Muži zle znášajú, keď ženy plačú. Necítia sa vtedy dobre a nevedia, čo spraviť, aby ich upokojili. To však nie je nič oproti tomu, že niektorí muži sa dokážu dokonca rozčúliť pri pohľade na plačúcu ženu. Ak váš partner zúri vždy, keď nie ste v pohode, ste na zlej adrese. Všetci máme pocity a emócie, ktoré potrebujeme slobodne vyjadriť. Ak by ste s takouto osobou ostali príliš dlho, boli by ste nútená svoje emócie potláčať a to by nebolo správne.

Nahnevaný kričiaci muž
Ak váš partner zúri vždy, keď nie ste v pohode, ste na zlej adrese.

9. Je klamár

Klamal o tom kam ide, kde bol a s kým? Vždy, keď sa ho niečo opýtate, potrebuje zopár minút na to, aby si vymyslel ďalšiu lož? Nikdy si nepamätá, čo povedal včera alebo čo i len pred hodinou?  Malicherné “biele“ lži sa dajú zniesť, ale väčšie klamstvá sú vždy dôvodom na rozchod.

Test osobnosti. Aký je váš ideálny partner?

Pripravte si pero a papier. V nasledujúcom videu dostanete 10 otázok a podľa vašich odpovedí zistíte, aký by mal byť váš ideálny partner.

Randenie je obdobie vzťahu, keď si samy určujete, či ten niekto stojí za váš čas alebo nie. Nikto nie je dokonalý, ale ak vám niekto svojím správaním spôsobuje smútok či bolesť, ukončiť to, je ten najlepší nápad. Milujte a vážte si samú seba a pamätajte si, že si zaslúžite lepšieho muža.

Tak ako? Našli ste v niektorom zo spomínaných znamení svojho ex-partnera? Napíšte mi do komentárov pod článkom.

5/5 - (1 vote)
Redakcia online magazínu TIPTOPZENA.sk. Pod týmto účtom sú uverejnené príspevky od viacerých autorov. Pokiaľ sa Vám naše články páčia a chceli by ste nás podporiť, môžete tak spraviť ich zdieľaním a like-ovaním. ĎAKUJEME!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.