O BAG kabelky – zistite, prečo sú tak populárne

Poznáte značku O BAG? Začínali s hodinkami a aktuálne sa venujú výrobe špeciálnych kabeliek a módnych doplnkov. Ich charakteristický dizajn si veľmi rýchlo zamilujete. Aj preto som sa na túto značku dôkladne pozrela. Prinášam vám niekoľko zaujímavých informácií o O BAG kabelkách, vrátane tipov, ako odlíšiť originál O BAG kabelky od fake kabeliek.

Obsah článku

Kde kúpiť O BAG kabelky

Najlepšia voľba, ako si kúpiť pravú O BAG kabelku či doplnky, je samozrejme zájsť do špecializovanej predajne značky O BAG, ktorú nájdete v Bratislavskom Auparku. Ak máte Bratislavu ďaleko, prípadne je vám pohodlnejší nákup cez internet, takisto máte hneď niekoľko možností. Môžete si pozrieť nejaký bazár, alebo si pozrite eshopy, ktoré uvádzam v tabuľke. V ich ponuke nájdete originálne produkty tejto značky. A kto vie, možno práve teraz prebieha aj nejaká akcia 🙂

OBCHODY, KDE KÚPITE KABELKY O BAG ONLINE
Internetový obchod DIFFERENTA.sk

Čo všetko sa skrýva za značkou O BAG

Odkiaľ vlastne táto čoraz populárnejšia značka pochádza? O BAG je talianska značka, ktorá začínala pod názvom Fullspot a jej hlavnou náplňou bola výroba ručičkových hodiniek. Neskôr sa zamerali viac na výrobu a predaj charakteristických tašiek a doplnkov, ktoré sú už dnes tak známe.

Za značkou O BAG nehľadajte len kabelky. V ponuke majú viacero produktov, ako sú napr.: hodiny, tašky, šľapky, osušky,okuliare, lampičky..
Za značkou O BAG nehľadajte len kabelky. V ponuke majú viacero produktov, ako sú napr.: hodiny, tašky, šľapky, osušky,okuliare, lampičky..

O BAG tašky nájdete po celom svete. Ich špecializované predajne sa nachádzajú vo viac ako 50 krajinách. Prvý O BAG obchodík bol otvorený v roku 2011, a to v talianskych Benátkach. Každý výrobok tejto značky má pred samotným názvom písmeno “O”, takže ich identifikácia spomedzi iných výrobkov vám isto nebude robiť problém.

V čom sú kabelky O BAG výnimočné

Firma začala v roku 2010, a to výrobou a predajom hodiniek so silikónovým vymeniteľným remienkom. Typ hodiniek bez čísel a s vymeniteľnými remienkami sú stále vo výrobe. Okrem nich nájdete aj také, ktorých ciferník obsahuje aj čísla. Hodinky O CLOCK sú výnimočné najmä tým, že si ich môžete vyskladať podľa svojich predstáv. Na výber pritom máte z rôznych motívov ciferníkov a rôznych farieb náramkov.

O BAG kabelky sú populárne vďaka tomu, že si ich môžete rôznymi spôsobmi prispôsobiť
O BAG kabelky sú populárne vďaka tomu, že si ich môžete rôznymi spôsobmi prispôsobiť

Samotné O BAG kabelky sú charakteristické tým, že sa vám vedia perfektne prispôsobiť. Sú vyrábané z odľahčeného materiálu EVA, ktorý je príjemne mäkký, no zároveň si zachováva svoj tvar. Takisto je odolný voči UV žiareniu, vďaka čomu si vie zachovať svoju pôvodnú sýtu farbu. Navyše, na výber máte takisto z množstva farieb.

TIP: Vyskúšajte si vyskladať vlastnú O BAG kabelku pomocou online konfigurátora.

Svoju O BAG tašku si môžete prispôsobiť vašim predstavám nielen farbou, ale aj popruhom, povrazom či vnútornou taškou. Popruhy si viete meniť podľa potreby a ich pripevnenie k telu kabelky je veľmi jednoduché. Na výber sú rôzne prevedenia farieb či materiálu. Kabelky O BAG sú vhodné na nosenie v ruke, no aj cez rameno. Každý deň si tak viete vašu kabelku prispôsobiť vášmu outfitu či nálade. A nezabúdajte na originálne doplnky, vďaka ktorým dostane vaša O BAG taška zas iný nádych.

Ako odlíšiť originálne O BAG kabelky od napodobenín

Aj O BAG kabelky sa dočkali svojich napodobenín vo forme fake kabeliek. Ak chcete predísť kúpe neoriginálu, stačí si všímať tieto veci.

  • pri originál O BAG kabelkách nájdete logo O BAG vždy v strede tašky
  • klasické miery O BAG tašky sú 33 cm výška, 39 cm dĺžka a 14 cm šírka (e-shopy zvyknú uvádzať odchýlky ±2 cm)
  • pri O BAG MINI sú jej miery nasledovné: 29 cm výška, 34 cm dĺžka a 12 cm šírka
  • ak kupujete O BAG kabelku cez internet, zistite si miery konkrétnej O BAG kabelky najskôr priamo v e-shope značky alebo v kamennej predajni
  • O BAG kabelky sú vyrobené z EVA peny, čo je etylénvinylacetát – ľahký a odolný umelohmotný materiál
  • ceny O BAG kabeliek sú pevne dané, takže ak niekde narazíte na výrazne lacnejšiu verziu, niečo tam nebude úplne v poriadku
Originálne O BAG kabelky majú logo O BAG vždy v strede tašky
Originálne O BAG kabelky majú logo O BAG vždy v strede tašky

O BAG doplnky

Okrem už vyššie spomenutých O CLOCK hodiniek a O BAG tašiek môžete pod značkou O BAG nájsť aj ďalší módny sortiment. Na pláž si môžete zobrať napríklad O SUN slnečné okuliare a O BEACH TOWEL osušku zo 100% bavlny veľkej až 90 x 180 cm. Takisto vás môžu zaujať O SHOES šľapky, ktoré sú ľahké a pohodlné. Vyrábajú ich s vysokou a nízkou podrážkou a vo farbách O BAG kabeliek.

O CLOCK - ciferníky i náramky sa dajú rôzne kombinovať, podobne ako pri O BAG taškách
O CLOCK – ciferníky i náramky sa dajú rôzne kombinovať, podobne ako pri O BAG taškách

Ich sortiment ale týmito výrobkami nekončí. Ak sa vám značka O BAG pozdáva, môžete si kúpiť ich štýlový O POUF vak na sedenie, ktorý je z EVA peny a tiež ho majú v rôznych farebných prevedeniach. A čo zaujalo konkrétne mňa? O JOY lampička, ktorá nielen svieti, ale obsahuje aj reproduktor a vymeniteľnú vôňu. Lampa, čo svieti, vonia a hrá hudbu, to už je naozaj niečo.

Najčastejšie otázky O BAG priaznivcov

Zisťovala som, čo najviac zaujíma ľudí, ktorí hľadajú konkrétne túto charakteristickú taliansku značku. Samozrejme som našla aj odpovede. Dúfam, že v nich nájdete odpovede aj na vaše otázky.

Ako si vyčistím O BAG kabelku?

Kabelky značky O BAG sa čistia jednoducho. Stačí vám na to vlažná voda či vlhká handrička. Po vyčistení stačí utrieť kabelku do sucha a máte ju opäť ako novú.

Aká je cena O BAG kabelky?

Štandardná O BAG kabelka vychádza okolo 69 EUR. V akcii, prípadne v bazáre ju viete kúpiť aj za 54 EUR. Tu sa ale rozprávame o kompletnej kabelke. Ak už svoju O BAG kabelku máte, môžete si k nej kúpiť krátke rúčky od 25 EUR a dlhé od 27 EUR. Vnútorné tašky rôznych vzorov si kúpite bežne za 19 EUR a viac. Je len na vás, pre aký doplnok sa rozhodnete.

Cena O BAG kabelky závisí od toho, ako si ju vyskladáte
Cena O BAG kabelky závisí od toho, ako si ju vyskladáte

Akú má O BAG taška nosnosť?

O BAG tašky sú vhodné skôr na prenášanie ľahších vecí. Tehly teda nechajte doma. 🙂 Maximum, ktoré vie O BAG taška bez väčších problémov uniesť, sú 2 kilogramy. Lepšie je ale nezaťažovať ju až tak veľmi. Môže tak stratiť svoju pružnosť a pevnosť.

Ako si pripevním O BAG na kočík?

Na kočík sa dá O BAG taška pripevniť tiež veľmi jednoducho. Nakoľko sa na nich dajú ľahko vymeniť popruhy či rúčky, stačí ich odopnúť a pripnúť si cez ne svoju tašku o kočík.

Ako si poskladám O SUN slnečné okuliare?

Zložiť si O SUN slnečné okuliare je tiež veľmi jednoduché. Šošovky si jednoducho miernym tlakom vložte do rámov okuliarov. Ak si chcete vymeniť nožičky, stačí stlačiť kovovú časť v ich spoji a jednoducho ich vymeniť za nové.

Na čo si pri nosení O BAG tašiek dávať pozor?

O BAG kabelky sú vyrobené z odolného a pevného materiálu, no aj tak si na ne treba dávať pozor. Pre zachovanie jej estetických aj funkčných vlastností je vhodné chrániť si samotnú tašku a jej časti pred ohňom a ostrými predmetmi.

Máte už svoju O BAG kabelku? Alebo O CLOCK hodinky? Vyskúšajte výrobky tejto zaujímavej značky a zistite, či vám budú vyhovovať. Ich materiál oceníte najmä v sychravom počasí a jednoduchá starostlivosť sa vám tiež bude páčiť.

Zdroje:

5/5 - (1 vote)
S písaním som začínala ako 12-ročná, a to poéziou a vedecko-fantastickými poviedkami. Neskôr prišli na rad blogy, potom vlastné domény a aktuálne sa moje hobby stalo mojím živobytím. Ak práve nerobím na svojich projektoch či pre klientov, nájdete ma buď v kruhu rodiny, s priateľmi v kaviarni alebo na prechádzke.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.