Ako sa stať Avon Lady? Všetko, čo potrebujete vedieť

O spoločnosti Avon vie asi každá žena na svete. Nie každá žena však vie o možnosti stať sa Avon Lady. Čo znamená byť Avon Lady a aké výhody a možnosti to prináša? Čítajte ďalej, nasledujúce riadky vám priblížia všetko, čo potrebujete vedieť.

Obsah článku

Spoločnosť AVON

Na úvod malé predstavenie samotnej spoločnosti Avon. Tá totiž nie je len bežnou kozmetickou spoločnosťou, práve naopak. Princíp predaja výrobkov aj samotných aktivít spoločnosti sa dosť výrazne líši od iných známych kozmetických spoločností. Poďme však pekne postupne.

Avon je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou, ktorá sa stará nielen o krásu žien v podobe vysoko kvalitných kozmetických prípravkov, ale aj o postavenie žien v spoločnosti a zlepšenie ich zdravia. My, ženy, sa totiž často cítime menejcenné a na naše problémy sa často zabúda. Aj s týmto sa teda snaží Avon bojovať.

Logo kozmetickej spoločnosti AVON
Logo kozmetickej spoločnosti AVON

S kozmetickými prípravkami Avon sme sa stretli už asi všetky. Bodaj by aj nie, výrobky Avon sú dostupné vo viac ako 100 svetových krajinách a ponuku už v dnešnej dobe netvorí len dekoratívna a pleťová kozmetika, ale aj vône, móda a vybavenie do domácnosti. Avon neustále rozširuje a zdokonaľuje svoju ponuku. Jej vývojové centrum sídliace v New Yorku patrí medzi najšpičkovejšie vývojové centrá kozmetiky na svete. Pri tejto kozmetike treba navyše spomenúť jednu zásadnú vec, a to, že spoločnosť Avon ako jedna z prvých zastavila testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách.

Nielen kozmetika

Ak chcete vedieť viac o aktuálnych produktoch a technológiách, prezrite si Avon online katalóg. Prejdime však teraz na druhú veľmi podstatnú vec, ktorú Avon prináša ženám – aktivity spojené so zlepšovaním nášho postavenia v spoločnosti a riešením ženských problémov. Spomeňme napríklad Avon pochod za zdravé prsia, ktorý tento rok (2018) oslávil už svoje 10. výročie. Alebo aktivity spojené so zabraňovaním domácemu násiliu, ktoré je, bohužiaľ, aj v dnešnej dobe pomerne časté.

AVON POCHOD proti rakovine prsníka
AVON POCHOD proti rakovine prsníka

Jedna z najzreteľnejších vecí, pri ktorých naše postavenie v spoločnosti výrazne trpí, je pracovná kariéra. Muži boli vždy považovaní za lepších lídrov, že majú lepšie schopnosti v logickom myslení, zvládaní stresu a podobne. Práve preto sú tie najlepšie platené pozície obsadzované najmä mužmi a len minimum žien si dokáže vybudovať slušnú kariéru. Nehovoriac o vlastnom podnikaní, kedy sme veľmi podceňované. Je smutné, že aj v dnešnej dobe, kedy by naše práva a postavenie mali byť kompletne zrovnoprávnené s mužmi, sa stále dejú takéto veci. Práve preto Avon ponúka všetkým ženám možnosť stať sa Avon Lady.

Kto je to Avon Lady?

S pojmom Avon Lady ste sa už určite niekedy stretli, možno však doteraz netušíte, čo to tá Avon Lady vlastne je. Ani ja som netušila. Je to však veľmi jednoduché. Bežné kozmetické spoločnosti pracujú tak, že svoje výrobky predávajú buď priamo v ich značkových predajniach alebo cez rôzne drogérie a obchody s kozmetickými výrobkami. Avon však patrí medzi najväčšie svetové spoločnosti v oblasti priameho predaja. Má viac ako 6,5 milióna aktívnych nezávislých reprezentantov. Svoje výrobky tak Avon predáva prostredníctvom týchto reprezentantov, ktorí sa označujú ako Avon Lady alebo Avon Gentleman. Iným slovom, Avon Lady je nezávislý predajca výrobkov Avon.

Ako sa stať Avon Lady?

Som žena ako každá iná. Používam kozmetiku, zaujímam sa o krásu a chcela som si zarobiť nejaké peniaze. Nie som však typ ženy, ktorý by robil hocijakú prácu, len aby som mala peniaze. Nedokázala by som si predstaviť robiť predavačku v obchodnom dome, čašníčku alebo niečo podobné. Chcela som niečo, čo by ma bavilo a ideálne niečo, čo by mi prinieslo voľnejšiu pracovnú dobu a slušný zárobok. Nemusela som ani dlho hľadať, aby som objavila možnosť stať sa Avon Lady. Tak ako vy teraz, tiež som hľadala čo najviac informácií, ako sa stať Avon Lady, či to nie je len nejaký podvod a aké výhody mi to prinesie. Celý proces je jednoduchý a vyzerá nasledovne.

Krok č. 1 – Avon registrácia

Ako prvé sa zaregistrujete na stránke Avon Lady. Na nej sa nachádza jednoduchý formulár, ktorý vyplníte za pár sekúnd. Vyplnením Avon formuláru sa k ničomu nezaväzujete a vyplnenie tohto formuláru je úplne zadarmo.

Krok č. 2 – Kontakt s Avon zástupcom

Čo mne osobne vyhovovalo najviac, bola komunikácia so zástupcom Avonu, ktorý ma kontaktoval po odoslaní registračného formuláru. Áno, základné informácie nájdete na webe, ale až reálna komunikácia so zástupcom Avon mi ukázala, ako to celé vlastne prebieha a čo by som ako Avon Lady robila. Čo je hlavné, dostala som odpovede na všetky moje otázky.

Krok č. 3 – podpísanie Avon Dohody

Po tom, čo vás kontaktuje Avon zástupca, je len na vás, či vás táto možnosť osloví alebo nie. Ak si poviete, že to nie je pre vás, nič sa nedeje. Mňa však táto možnosť ihneď oslovila, čo ma viedlo k podpísaniu Avon Dohody. Po podpísaní dohody dostanete svoje osobné číslo, čím sa definitívne stanete Avon Lady.

A čo potom?

V prvom rade získate veľa výhod, ktoré registrácia Avon Lady prináša. Je to napríklad až 30% zľava na Avon produkty, rôzne super darčeky, online tutoriály, kozmetické tréningy a mnohé iné výhody u partnerov Avonu, ktorými sú napríklad O2, Invia, Alza a Energie. Mimochodom, toto všetko je úplne zadarmo. Keď už ste Avon Lady, je len na vás, či si budete tieto výhody a zľavy užívať len sama alebo začnete produkty Avon aj predávať a zarábať na tom. Keďže mojím snom bolo s Avon aj zarábať, dala som sa na predaj produktov.

Avon Lady a zárobok

Ako som už spomínala, ako Avon Lady si môžete zarobiť predajom produktov Avon. Postup je jednoduchý – Avon spúšťa kampane, ktoré obsahujú určité produkty. V online katalógu aktuálnej kampane si kampaň prezriete a ak vás zaujme, objednáte si z nej produkty. Ak vás naopak neosloví, nemusíte si objednávať nič. Je to len na vás.

Spoločnosť AVON sa neangažuje len v predaji svojich produktov ale aj v boji proti domácemu násiliu
Spoločnosť AVON sa neangažuje len v predaji svojich produktov ale aj v boji proti domácemu násiliu

Avon predstavuje nové kampane každé 3 týždne. Ak vás teda jedna kampaň neosloví, môžete si byť istá, že o 3 týždne príde nová. Objednávku produktov výrazne uľahčuje viacero možných spôsobov platby a doručenia. Keď produkty dorazia, môžete ich predávať. Objednané produkty môžete navyše vrátiť do 90 dní bez udania dôvodu. Avon robí všetko preto, aby vám pomohol produkty predať. Môžete si napríklad založiť vlastný online obchod, ktorého založenie je mimoriadne jednoduché a zvládne ho každá priemerne zručná žena. Môžete tak predávať vo väčších množstvách z pohodlia domova a dosahovať slušné zárobky…

Časté otázky a odpovede

Nižšie v článku som vám zhrnula odpovede na otázky, ktoré sa potenciálne záujemkyne často pýtajú.

Kto sa môže stať Avon Lady?

Každá žena, ale aj muž, ako Avon Gentleman. Jedinou podmienkou je minimálny vek 18 rokov.

Platia sa nejaké vstupné poplatky?

Nie, celá registrácia je úplne zadarmo. Pokiaľ ako Avon Lady nič nenakupujete, neplatíte vôbec nič.

Na akú dobu sa uzatvára zmluva o spolupráci?

Avon Lady Dohoda, na základe ktorej dostanete svoje registračné číslo, sa uzatvára na dobu neurčitú. Zostávate teda Avon Lady po dobu, akú len budete chcieť.

Potrebujem k registrácii živnosť?

Samotná Avon Lady registrácia si živnosť nevyžaduje. Živnosť potrebujete až v momente, keď sa rozhodnete produkty Avon predávať. Ide totiž o predaj ako každý iný, z ktorého máte zisk. Jedná sa teda o bežné podnikanie.

Kto vyrába Avon výrobky?

Pri Avon výrobkoch si vždy môžete byť istá, že sú tej najvyššej možnej kvality. Produkty Avon sa vyrábajú vo výrobných závodoch v USA, Nemecku, Poľsku, Českej republike a niekoľkých ďalších krajinách.

Koľko musím ako Avon Lady pracovať?

To je len na vašej chuti a motivácii zarábať. Ak nechcete, nemusíte pracovať vôbec. Ak chcete, môžete oslovovať potenciálnych zákazníkov každý deň a rozširovať svoj biznis, čo sa prejaví aj na výške zárobkov.

Aký má Avon Lady plat?

Ako Avon Lady si budujete svoj vlastný biznis. Nejde teda o žiadny pravidelný plat, zarobíte toľko, koľko predáte. Ak ste šikovná, viete si zarobiť aj viac ako 1000 € za mesiac už po troch mesiacoch práce.

Nečakajte a choďte do toho!

Viete, akú základnú chybu robí drvivá väčšina ľudí, ktorí nedokážu byť úspešní a splniť si svoje sny? Čakajú. Pri podnikaní je čakanie to najhoršie, čo môžete robiť. Kvôli čakaniu vám unikajú mnohé príležitosti, vďaka ktorým ste už dávno mohli žiť svoj sen. Hovorím to špeciálne teraz, keď píšem o Avon Lady. Nemáte totiž čo stratiť. Môžete zarábať z domu, venovaním sa tomu, čo vás baví. Hneď teraz sa môžete zaregistrovať, skontaktovať sa s Avon zástupcom, podpísať zmluvu a mať všetky spomínané výhody. Môžete si to vyskúšať hneď teraz, úplne zadarmo! Akú väčšiu motiváciu si môžete priať, aby ste začali? Avon Lady vám dá slobodu a možnosti, aké inde len tak ľahko nezískate.

#fandimezenam #smeAVON
#fandimezenam #smeAVON

Čo dodať na záver? Čítaním článkov o Avon Lady tieto výhody nikdy nezískate. Staňte sa Avon Lady aj vy, vyskúšajte si to na vlastnej koži a môžem vám sľúbiť, že to rozhodne nebudete ľutovať.

Aké sú vaše skúsenosti? Budem rada, ak sa o ne podelíte v otvorenej diskusii pod článkom.

Zdroje:

5/5 - (2 votes)
Redakcia online magazínu TIPTOPZENA.sk. Pod týmto účtom sú uverejnené príspevky od viacerých autorov. Pokiaľ sa Vám naše články páčia a chceli by ste nás podporiť, môžete tak spraviť ich zdieľaním a like-ovaním. ĎAKUJEME!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.